// lajme

// Sport

// Tech

// Tech

// showbiz

// Kurizotete

// Kurizotete

// OPINIONE

Rreziku nga “tregtimi” i Asociacionit me Ushtrinë e Kosovës, real!

  1. Në Marrëveshjen e 19 prillit 2013 (midis Kosovës dhe Serbisë), Gjykata Kushtetuese ka konfirmuar që 23 nene të Kushtetutës sonë, NUK janē në...

-Kriza e përfaqësimit në demokraci. Pse e themi këtë?

Ndonëse të rinjtë janë zemra e shoqërisë, përfshirja e tyre në procesin e politikëbërjes është pothuajse e mangët. Numri i ulët i të rinjëve...

Lista Serbe dhe Opozita shqiptare në Kosovë

Shkruan: Naim Asllani Që të dyja këto forca politike kanë paralajmruar që sot nuk do të votojnë të nominuarin për kryeministër z.Ramush Haradinaj. Kjo e para...

// Moti

Pristina, Kosovo
light rain
15 ° C
15 °
15 °
77%
2.6kmh
75%
Tue
16 °
Wed
14 °
Thu
15 °
Fri
16 °
Sat
16 °

// Ekonomi

// Shëndetësi