SHPËRNDAJE

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje raporton Gazeta Blic.Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen e arritur.Sipas banorëve, Qeveria e re është treguar shumë më serioze se sa e kaluara. Sipas banorëve kjo marrëveshje është në të mirë të të gjithëve.

Pritet që edhe nesër të ketë takim ndërmjet banorëve dhe kryeministrit Haradinaj.Takimi do të mbahet nesër nga ora 14:00, në zyrën e Kryeministrisë.

SHPËRNDAJE