Beatrix Ramosaj ka emocionuar të gjithë me postimin e fundit. Beatrix Ramosaj ka publikuar një InstaStory një fotografi nga fëmijëria, ku shihet bashkë me babain e saj

Mbishkrimi që i ka lënë asaj fotografie, ka prekur zemrat e të gjithëve, pasi tregon se e ka parë në ëndërr duke i dhuruar një përqafim të ngrohtë. “Faleminderit që më vizitove në ëndërr mbrëmjen e kaluar, baba! E dije se më mungoje dhe më dhe përqafimin më të madh ndonjëherë! Dukej aq i vërtetë. Të dua baba, mendoj për të dhe më mungon gjithmonë”, janë fjalët prekëse të Beatrix Ramosajt.

Loading...
SHPËRNDAJE