Unaza me të cilën Alex Rodriguez i propozoi martesë Jennifer Lopezit kap shifra të larta.
Jennifer Lopez përmes një imazhi në rrjete sociale, njoftoi se është fejuar me Alex Rodriguez, shkruan Elle.

Këngëtarja tregoi unazën e fejesës, e cila përmbante gur speraldi mes 11 dhe 15 karatësh. Ira Weissman nga “Diamond Pro”, tha se unaza mund të kap shifrën nga 1 deri në 5 milionë dollarë. JLo kishte pranuar unaza të tilla edhe nga propozimet e mëparshme, madje ajo që i dhuroi Ben Affleck ishte 6.1 karat. Për ndryshe, çifti Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez ishin në lidhje prej 2 vitesh

Loading...
SHPËRNDAJE