SHPËRNDAJE

Në dasmën madhështore të Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës s’ka pasur se si të mos shkëlqejë edhe motra e saj, Luana.

Ajo është kapur në disa momonte në disa prej videove që qarkullojnë nga dasma, e fustani që ka veshur duket thjeshtë i mahnitshëm.

Luana Vjollca në dasmën e motrës së saj duket shumë seksi.

SHPËRNDAJE