SHPËRNDAJE
Më të lumtur se kaq asnjëherë nuk e kemi parë Getoar Selimin.

Në mes të skenës ai dhe tashmë gruaja e tij Marina, po vallëzojnë si kurrë më parë me këngën ‘Sa e bukur na ka dale nusja’…

Për më shumë mos e humbisni videon.

 

SHPËRNDAJE