SHPËRNDAJE

Danilo dje ka festuar ditëlindjen e 26’të dhe për të bërë këtë ditë të paharrueshme, aty ishte braziliani Marcelo.

Meqenëse Danilo nuk ishte në shtëpi pranë familjes për të festuar ditëlindjen e 26’të, për shkak të turneut parasezonal me Real Madridit, Marcelo u përkujdes që kjo ditë të jetë e paharrueshme.

Braziliani e gjuajti me vezë bashkëkombësin e tij, duke e lyer më pas me të bardhë. /Express/

SHPËRNDAJE