SHPËRNDAJE

Robert Berisha është një nga këngëtarët që ka uruar kryeministrin e ri Ramush Haradinaj për postin që mori sonte.

Ai ka hedhur një foto të Ramushit ku shihet i veshur me uniformën e UÇK-së dhe kësaj fotoje ia ka lënë një shkrim ku zbuloi diçka interesante.

Roberti dhe Ramushi janë fqinjë.

“Urime kojshi trego vetën e ndihmoje ket popull e ket ven te shkretë  #ramushharadinaj” janë fjalët e tij./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE