SHPËRNDAJE

Tashmë ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit.

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjolca janë burrë e grua.

Këtojanë pamjet ku Marina dhe Getoari kanë shkuar drejt altarit deh kanë shkëmbyer puthjen e parë si të martuar.

SHPËRNDAJE