SHPËRNDAJE

Sonte është votuar për Qeverinë e Kosovës, dhe me këtë rast Ramush Haradinaj është zgjedhur kryeministër i vendit, shkrun ORAinfo.

Për këtë ka reaguar edhe këngëtarja Shkurte Gashi, duke postuar fotografi me Haradinajn.

“Më në fund Legjenda e Kombit Shqiptar Ramush Haradinaj Kryeministër…”-shkruan ndër të tjera Shkurta në postimin e saj në rrjetin social Instagram.

SHPËRNDAJE