SHPËRNDAJE

Cristiano Ronalo për pak është rrëzuar gjatë daljes jashtë nga autobusi

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka mundur të lëndohet shumë keq, gjatë kohës që skuadra ka arritur në hotel në Shkup.

Ai kur ka qenë duke dalë nga autobusi, ka rrëshqitur në shkallë, por ka reaguar shumë shpejtë, duke u mbajtur me duar dhe për të vazhduar më pas rrugën e tij.

Sipas trajnerit Zidane, portugezi nesër do të jetë gati për ndeshjen ndaj Manchester Unitedit në Superkupën e Evropës.

SHPËRNDAJE