Po vazhdon ende dilema rreth të ardhmes së Mauro Icardit. Mauro Icardi i ka ngrirë raportet me Interin, gjersa agjentja e tij, Wanda Nara, por e kërkon një zgjidhje.

Sipas agjentes dhe bashkëshortes së sulmuesit argjentinasi, ata e duan qëndrimin te skuadra italiane. “Nuk dua të them asgjë që mund të keq interpretohet. Por, mund të them se ishte një njavë pozitive, pasi ne biseduam dhe kishim një gjë të rëndësishme”, tha Wanda Nara. “Unë e duam që Mauro të qëndrojë te Interi, unë jam fanse e Interit dhe jam e nervozuar me atë se çfarë lexojë nëpër media. “Mauro do të flas shumë shpejtë rreth kësaj situatë të krijuar dhe besoj që shumë gjëra do të sqarohen, por nuk duhet të shpikim tregime që nuk qëndrojnë aspak.”, ka shtuar më tej agjentja e Icardit.

Loading...
SHPËRNDAJE